ул. 23ти Октомври 1а-3/9 Скопје Р. Македонија
+38925211200
info@compunet.com.mk
Продажба!

MGU3.503.18/12/25 Поден термостат 10А – 230 VAC – 2 m

3,301 ден4,229 ден

Поден термостат 10А – 230 VAC – 2 m
Се користи за контрола на греење и ладење според програмираното време и температура

Исчисти
Се од електрика за Вашиот дом
SKU: Недостапно Категорија: ,

Дополнителни информации

Боја

Бела, Графитна, Слонова коска

0