ул. 23ти Октомври 1а-3/9 Скопје Р. Македонија
+38925211200
info@compunet.com.mk
Продажба!

EPH4300121 Интернет утичница тип – Cat5e U/UTP IP20

376 ден 319 ден

RJ45 Интернет утичница, тип- Cat5e U/UTP

Исчисти
Се од електрика за Вашиот дом
SKU: Недостапно Категорија: ,

Дополнителни информации

Боја

Бела, Крем

0