ул. 23ти Октомври 1а-3/9 Скопје Р. Македонија
+38925211200
info@compunet.com.mk
Продажба!

MGU3.226.18/12/25 Тастер со врвка – 2 модули, со заштрафување

344 ден471 ден

Тастер со врвка 1м, 250V – 2 модули, со заштрафување

Исчисти
Се од електрика за Вашиот дом
SKU: Недостапно Категорија: ,

Дополнителни информации

Боја

Бела, Графитна, Слонова коска

0