ул. 23ти Октомври 1а-3/9 Скопје Р. Македонија
+38925211200
info@compunet.com.mk
Продажба!

MGU3.107T.18/12/25 Механизам за ролетни, тастер – 1 модули, со заштрафување

492 ден534 ден

Механизам за ролетни, тастер 10AX  – 1 модули, со заштрафување

Исчисти
Се од електрика за Вашиот дом
SKU: Недостапно Категорија: ,

Дополнителни информации

Боја

Бела, Графитна, Слонова коска

0